Ulotka Biedronka, auchan Sosnowiec gazetka, majster Przeworsk
No Data

Studia ekonomiczne przyszłością młodych ludzi

Studia ekonomiczne przyszłością młodych ludzi

Post by relatedRelated post

finanse (22)Kończysz właśnie liceum lub technikum? Nie wiesz jakie studia wybrać i co począć ze swoją przyszłością? Czas szkoły średniej to odpowiedni moment, aby zastanowić się nad możliwościami, jakie możemy obrać w naszym życiu.

Ekonomia to nauka zajmująca się między innymi problemami kryzysów gospodarczych. Nasza uczelnia pragnie pomóc Ci wejść w dorosłość pewnym krokiem. Poszerzymy Twoje horyzonty, ukształtujemy zainteresowania. Poznasz podstawowe pojęcia ekonomiczne jak podaż, popyt, rynek, jak również zaawansowane systemy rządzące współczesnym światem biznesu. Sprawimy, że przyswojona w trakcie studiów wiedza stanie się praktyczna i łatwa do wykorzystania w życiu prywatnym i zawodowym.

Na absolwentów po kierunku ekonomia czeka bardzo dużo miejsc na rynku pracy. Począwszy od instytucji finansowych, przez ubezpieczeniowe, sektor produkcyjny, kontrolny, aż po pracę w jednostkach samorządowych i rządowych. Profesjonalny i wykwalifikowany ekonomista to osoba niezwykle poszukiwana w każdej branży.

Podobne wpisy o biznesie oraz gospodarce:

Studia ekonomiczne przyszłością młodych ludzi
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About