Spotkania blogowe
Blogowanie na 123

Zebcio 10.02.2021

Jaki jest sens naszych zainteresowań?

Ludzie, których szukamy, mają głęboko zakorzenioną potrzebę przynależności do konkretnego, ekskluzywnego klubu lub gildii. Dotyczy to zwłaszcza młodego pokolenia, którego zainteresowania w dużej mierze determinują postacie stworzone w grach RPG.

Najpopularniejszy

Oczywiście wielu mężczyzn i kobiet odczuwa silną potrzebę przynależności do konkretnego, ekskluzywnego klubu lub gildii, ale są też kobiety, które patrzą na świat z zupełnie innej perspektywy. Dzieje się tak, ponieważ kobiety nie są tak zainteresowane przyciąganiem mężczyzn do swojej skóry, jak kobiety zbliżaniem się do nich.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest w szczególności fakt, że kobiety zwykle nie mogą zbliżyć się do osób, które spotkały w wirtualnym świecie. Bali się popełnienia błędu i utraty własnej, niepowtarzalnej tożsamości. Z tego powodu tacy ludzie odchodzą od uznanych klubów czy instytucji.

Druga kategoria zainteresowań to osoby, których zainteresowania determinuje głównie świat popkultury. Są wielbicielami filmów, czasem z zapałem, także w przypadku kobiet, muzyki. Zdecydowana większość z tej grupy ma przynajmniej jakąś wiedzę i doświadczenie związane z popkulturą.

Najważniejsze jest to, że ci ludzie są czymś zainteresowani i dlatego tak pasjonują się tym zainteresowaniem. Ponieważ ich pasja opłaci się w postaci udanego biznesu lub szczęśliwej rodziny.


O autorze

Zebcio

Cześć, wszyscy mówią o mnie, że piszę głupoty, a do tego wszystkiego jest to bardzo chaotyczne. Ale co tam, może przynajmniej Tobie spodoba się mój styl pisania :)


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: konkretnego, klubu, zainteresowania, których, ekskluzywnegozainteresowań po angielsku, zainteresowań po ang, zainteresowań dziecka, zainteresowań synonim, zainteresowań angielski, zainteresowań i pasji, zainteresowań tłumacz, zainteresowań ang,