Spotkania blogowe
Blogowanie na 123

Zebcio 10.02.2021

Jaki jest sens naszych zainteresowań?

Polecane: kliknij, aby uzyskać źródło

Ludzie, których szukamy, mają głęboko zakorzenioną potrzebę przynależności do konkretnego, ekskluzywnego klubu lub gildii. Dotyczy to zwłaszcza młodego pokolenia, którego zainteresowania w dużej mierze determinują postacie stworzone w grach RPG.

Najpopularniejszy

Oczywiście wielu mężczyzn i kobiet odczuwa silną potrzebę przynależności do konkretnego, ekskluzywnego klubu lub gildii, ale są też kobiety, które patrzą na świat z zupełnie innej perspektywy. Dzieje się tak, ponieważ kobiety nie są tak zainteresowane przyciąganiem mężczyzn do swojej skóry, jak kobiety zbliżaniem się do nich.

Przyczyną takiego stanu rzeczy jest w szczególności fakt, że kobiety zwykle nie mogą zbliżyć się do osób, które spotkały w wirtualnym świecie. Bali się popełnienia błędu i utraty własnej, niepowtarzalnej tożsamości. Z tego powodu tacy ludzie odchodzą od uznanych klubów czy instytucji.

Druga kategoria zainteresowań to osoby, których zainteresowania determinuje głównie świat popkultury. Są wielbicielami filmów, czasem z zapałem, także w przypadku kobiet, muzyki. Zdecydowana większość z tej grupy ma przynajmniej jakąś wiedzę i doświadczenie związane z popkulturą.

Najważniejsze jest to, że ci ludzie są czymś zainteresowani i dlatego tak pasjonują się tym zainteresowaniem. Ponieważ ich pasja opłaci się w postaci udanego biznesu lub szczęśliwej rodziny.

Polecane: mówią

Polecane: z ostatniej chwili


O autorze

Zebcio

Cześć, wszyscy mówią o mnie, że piszę głupoty, a do tego wszystkiego jest to bardzo chaotyczne. Ale co tam, może przynajmniej Tobie spodoba się mój styl pisania :)


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: konkretnego, klubu, zainteresowania, których, ekskluzywnegozainteresowań po angielsku, zainteresowań po ang, zainteresowań dziecka, zainteresowań synonim, zainteresowań angielski, zainteresowań i pasji, zainteresowań tłumacz, zainteresowań ang,